CASUALOWA ELEGANCJA 

Kapsułowa garderoba

Wiele osób mówi mi, że mam bardzo dużo ubrań, ale jak słyszę od niektórych znajomych ile posiadają par butów czy torebek to stwierdzam, że moja szafa jest bardzo uboga.

Staram się kupować same potrzebne rzeczy. Takie, które mogę wykorzystać do bardzo wielu stylizacji.

Moja garderoba jest bardzo przemyślana. Najważniejsza jest dla mnie wygoda. Równocześnie z komfortem noszenia ubrań idzie w parze fason i kolorystyka ubrań, które muszą być zgodne z moim charakterem i stylem życia.

W kolarzu zdjęć pokazuję jedną, czarną koszulę, którą można ubrać na wiele sposobów ( oczywiście wszystkich nie pokazałam). M.in. możemy stworzyć elegancką stylizację z ozdobnym naszyjnikiem na wieczorną imprezę, ze szpilkami i ołówkową spódnicą, ale tą samą koszulę (z podwiniętymi rękawami) możemy zestawić ze sportowymi spodenkami, trampkami i zamiast torebki, ubrać wygodną nerkę. Koszula na zdjęciu jest związana, aby podkreślić wcięcie w talii, ale można puścić ją luźno i założyć z leginsami czy dżinsami.

Takie kompletowanie ubrań, gdzie mamy bazę ubraniową nazywa się garderobą kapsułową. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które cenią swój czas i nie chcą zastanawiać się rano co na siebie włożyć, nie lubią wydawać dużej ilości pieniędzy na ubrania, lubią minimalizm i przede wszystkim dla osób, które chcą mieć porządek w szafie i same potrzebne rzeczy.