Osobista Stylistka

- Anna Łączak -

Potrzebujesz Osobistej Stylistki w Katowicach lub w okolicy? Zapraszam do mnie - Anna Łączak " Czas na styl"

Moda studniówkowa 2022

18 stycznia 2022
Co jest modne w tym sezonie? Studniówka 2022 Idealna sukienka na studniówkę to na pewno taka w której będziesz czuła się wyjątkowo, pięknie i elegancko👌🏻  Przy wyborze kreacji warto pomyśleć o budowie ciała i naszych preferencjach, co lubimy i w czym będziemy czuć się komfortowo 🥰  W tym sezonie modne są kolory pastelowe, ale oczywiście klasyka kolorów jak czarny czy granat jest ponadczasowa i zawsze trendy. Kolory, które możemy również zobaczyć w sklepach i w internecie to butelkowa zieleń oraz bordo  Sukienki bardzo mocno są zdobione cekinami, koronkami, kryształkami, wzorami z brokatu, a także piórami. Możemy zauważyć mocno wykrojone plecy czy też rozcięcia w dolnej części spódnicy, które pokazują nogę  Oprócz sukienki możesz wybrać garnitur damski lub kombonezon. Jest to dobra alternatywa dla kobiet, które lubią spodnie 👍🏻 Oczywiście materiał powinien być elegancki. Zatem wybierz satynę, welur bądź dzianinę z cekinami lub brokatem
W tym sezonie bardzo modne są kamizelki, skórzane, futrzane, z tkaniny technicznejj, pikowane w każdej długości

 

Studniówka 2022

 
 Idealna sukienka na studniówkę to taka w której będziesz czuła się wyjątkowo, pięknie i elegancko.
 
Przy wyborze kreacji warto pomyśleć o budowie ciała i naszych preferencjach, co lubimy i w czym będziemy czuć się komfortowo.
 
W tym sezonie  modne są kolory pastelowe, ale oczywiście klasyka kolorów jak czarny czy granat jest ponadczasowa i zawsze trendy. Kolory, które możemy również zobaczyć w sklepach i w internecie to butelkowa zieleń oraz bordo.
 
 Sukienki wieczorowe bardzo mocno zdobione są cekinami, koronkami, kryształkami, wzorami z brokatu, a także piórami. Możemy zauważyć mocno wykrojone plecy czy też rozcięcia w dolnej części spódnicy, które odsłaniają nogę.
 
Oprócz sukienki możesz wybrać garnitur damski lub kombonezon. Jest to dobra alternatywa dla kobiet, które preferują spodnie i najlepiej się w nich czują. Oczywiście materiał powinien być elegancki. Zatem wybierz satynę, welur bądź dzianinę z cekinami lub brokatem.

Napisz do mnie:

Adres e-mail:
Masz pytania? Pisz śmiało:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Osobista Stylistka Anna Łączak

biuro@czasnastyl.pl

tel.661-850-960